Obsługiwane urządzenia

Aplikacja Media Go jest zgodna z niektórymi uznanymi urządzeniami Sony, w tym z systemami PSP™, urządzeniami WALKMAN®, Xperia™ Tablet, Sony Tablet™, urządzeniami do odtwarzania dźwięku wysokiej rozdzielczości, smartfonami Xperia™ oraz innymi telefonami komórkowymi.

Aplikacja Media Go 2.9 dodatkowo obsługuje następujące urządzenia:

  • Nowe smartfony Sony Xperia™: Xperia™ E4, Xperia™ E4 Dual, Xperia™ E4g, Xperia™ E4g Dual, Xperia™ J1 Compact, Xperia™ M4 Aqua oraz Xperia™ M4 Aqua Dual
  • Nowy Sony Xperia™ Z4 Tablet
  • Nowy model WALKMAN® ZX2
  • Nowe produkty audio wysokiej rozdzielczości firmy Sony:
    • HT-NT3, HT-ST9 i listwy głośnikowe HT-XT3
    • CMT-SX7, SRS-X77, SRS-X88, SRS-X99 i głośniki SX7B
    • STR-DN860 i odbiorniki STR-DN1060

Aby uzyskać optymalny efekt, zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Media Go.

Produkty audio wysokiej rozdzielczości Powrót do początku

Aplikacja Media Go obsługuje odtwarzanie muzyki na poniższych urządzeniach audio wysokiej rozdzielczości. Więcej informacji na temat audio wysokiej rozdzielczości można znaleźć tutaj.


Tablety Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych muzyki, zdjęć, wideo, filmów i programów telewizyjnych zakupionych za pomocą aplikacji PlayStation Video w przypadku następujących urządzeń. Dostępność PlayStation Video jest różna w zależności od regionu.


PSP™ (PlayStation®Portable) Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych muzyki, zdjęć, wideo, filmów i programów telewizyjnych zakupionych za pomocą aplikacji PlayStation Video i PlayStation®Store oraz gry dla systemu PSP™ w przypadku wymienionych niżej urządzeń. Dostępność aplikacji PlayStation®Store i PlayStation Video jest różna w zależności od regionu.


Smartfony Xperia™ Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych muzyki, zdjęć, wideo, filmów i programów telewizyjnych zakupionych za pomocą aplikacji PlayStation Video w przypadku wymienionych niżej urządzeń. Dostępność PlayStation Video jest różna w zależności od regionu.


Telefony i dodatki do telefonu Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie muzyki, zdjęć (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) i wideo (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) oraz tworzenie ich kopii zapasowych w przypadku następujących urządzeń.


WALKMAN Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie muzyki, zdjęć (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) i wideo (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) oraz tworzenie ich kopii zapasowych w przypadku następujących urządzeń.