Obsługiwane urządzenia

Aplikacja Media Go jest zgodna z niektórymi uznanymi urządzeniami Sony, w tym z urządzeniami WALKMAN®, smartfonami Xperia™, Xperia™ Tablet, urządzeniami do odtwarzania dźwięku wysokiej rozdzielczości firmy Sony, systemami PSP™, Sony Tablet™ oraz innymi telefonami komórkowymi.

Aby uzyskać optymalny efekt, zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Media Go.

Urządzenia do odtwarzania dźwięku wysokiej rozdzielczości Powrót do początku

Aplikacja Media Go obsługuje odtwarzanie muzyki na poniższych urządzeniach do odtwarzania dźwięku wysokiej rozdzielczości. Więcej informacji na temat dźwięku wysokiej rozdzielczości można znaleźć tutaj.


Tablety Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych muzyki, zdjęć, wideo, filmów i programów telewizyjnych zakupionych za pomocą aplikacji PlayStation Video w przypadku następujących urządzeń. Dostępność PlayStation Video jest różna w zależności od regionu.


PSP™ (PlayStation®Portable) Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych muzyki, zdjęć, wideo, filmów i programów telewizyjnych zakupionych za pomocą aplikacji PlayStation Video i PlayStation®Store oraz gry dla systemu PSP™ w przypadku wymienionych niżej urządzeń. Dostępność aplikacji PlayStation®Store i PlayStation Video jest różna w zależności od regionu.


Smartfony Xperia™ Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych muzyki, zdjęć, wideo, filmów i programów telewizyjnych zakupionych za pomocą aplikacji PlayStation Video w przypadku wymienionych niżej urządzeń. Dostępność PlayStation Video jest różna w zależności od regionu.


Telefony i dodatki do telefonu Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie muzyki, zdjęć (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) i wideo (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) oraz tworzenie ich kopii zapasowych w przypadku następujących urządzeń.


WALKMAN® Powrót do początku

Media Go obsługuje przesyłanie muzyki, zdjęć (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) i wideo (jeśli są obsługiwane przez urządzenie) oraz tworzenie ich kopii zapasowych w przypadku następujących urządzeń.